SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË “TIKU & MATO”, VLORË.

 • 145.000€
, Pranë
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË “TIKU & MATO”, VLORË.

, Pranë
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË “TIKU & MATO”, VLORË.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97.4 m2 dhe organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Çmimi: 145.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Pranë
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate