Shitet Apartament 2+1 pranë teatrit Vlorë. 53 000EUR

 • 53.000€
, Cameria

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355683354824

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 63 m2/neto
Disponon certifikat pronësie

Kati i 2-të një pallati ne krah te rruges kryesore.

organizohet në :

✅2 Dhoma Gjum
✅Sallon + kuzhinë

✅1 Tualet

✅1 Ballkon

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Ka pamje ne rrugen kryesore dhe mund te perdoret si njesi biznesi.

✅Çmimi 53.000Euro/ Total

————————————————————————

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni

📲+355683354824

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare