SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”

 • 220.000€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Dervish Hima, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Dervish Hima, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Apartament 2+1+1 parkim në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, pranë stadiumit “Air Albania”, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime etj.Apartamenti në shitje 2+1 pozicionohet në katin e 7-të të një godine 9 katshe i cili ka 2 ashensorë. Godina është e mbledhur dhe cilesore. Apartamenti eshte i organizuar me ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë jug-perëndim. Ambientet e apartamentit janë të shtruara me parket druri me cilësi të lartë dhe guzhina është gjithashtu e mobiluar dhe me cilësi shumë të mirë.Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 87 m2 (sipërfaqe bruto 101 m2) organizohet nga dhoma e ndenjës + gatim+ngrënie bashkë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Poshtë godinës në katin -2 ka dhe një parking.

Çmimi apartamentit 220.000 Euro + 1 parkim në katin -2 me çmimin 29.000 Euro. Me çertifikatë pronësie.Cmimi i apartamentit + 1 parkim = 249.000 Euro

Kontakt: *+355696054036‬
Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-air-albania-0

 • Address Rruga Dervish Hima, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93