SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË SHKOLLËS SABAUDIN GABRANI , TIRANË.

 • 98.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË SHKOLLËS SABAUDIN GABRANI , TIRANË.

 

Çmimi:  98000 Euro

Vendndodhja: Pranë Shkollës Sabaudin Gabrani , Tiranë

Sipërfaqja: 56 m2 neto

 

 

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 –të banimit të një pallati egzistues.

Apartamenti organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në tualet , ambientin e ndenjes+ gatomit dhe më pas në dhomat e gjumit .Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Tipologjia:

1 Ambient ndenje +gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Korridor shpërndarës

1 Tualet

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:

 

+355 69 703 2241

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta