SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË SHESHIT WILSON , TIRANË

 • 125.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË SHESHIT WILSON , TIRANË

 

Sipërfaqe: 77 m² neto
Çmimi: 125.000 euro
Vendndodhja: Mbrapa postës nr 8 , pranë sheshit Wilson

 

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati egzistues.
Apartamenti organizohet në korridorin hyrës, sallonin e ndenjies bashkë me këndin e gatimit, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet .
Orientimi i apartamentit është veri-lindje cka i mundëson diell në pjesën më të madhe të ditës.
Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira.

 

Tipologjia 2+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355697032241

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta