SHITET APARTAMENT 2+1, PRANË PALLATEVE CABEJ, TIRANË

 • 82.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Fabrika e Qelqit, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Fabrika e Qelqit, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANË PALLATEVE CABEJ, TIRANË

 

 

📐SIPËRFAQJA :  96 m2

🏷️CMIMI : 82.000 euro

📍VENDNDODHJA : Pallatet  Derveni, Tiranë

 

 

📌 Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një pallati të mirëadministruar ,  është totalisht I rinovuar dhe I mirë investuar

 

 

📌Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.  Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

🚪Tipologjia 2+1

1 Korridor

1 Ambient ndenje + gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

 

 

 

📱Për më shumë detaje na kontaktoni !

📲0697032241

 • Address Rruga Fabrika e Qelqit, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta