SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË OXHAKUT, TIRANË

 • 114.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Zihni Sako

Details

 • Price: 114.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË OXHAKUT, TIRANË

 

Çmimi:114000 euro

Sipërfaqja totale:110 m

 

Apartamenti ndodhet në zonën e Oxhakut dhe është në katin e pare të banimit.

 

Organizimi I brendshëm

 • Ambient ndenje.
  • 2 Dhoma gjumi.
  • 2 Tualete.
  • Ballkon.Detaje të tjera:
  • Orientim jug-Perendim.
  • Me ashensor.
  • Ndërtim i vitit 2015.
  • Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara e cila të ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme.

Për të vizituar pronën na kontaktoni!

0697032244

 

 • Address Zihni Sako
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta