Shitet apartament 2+1 Prane Majestic, Shkembi Kavajes

 • 60.500€
, Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1 Prane Majestic, Shkembi Kavajes

, Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 60.500€

Details

 • Price: 60.500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1 Prane Majestic, Shkembi Kavajes
Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nderteses.
Me Ballkon
 Me Ashensor
Cmimi: 60 500 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona