SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TE ISH BLLOKU

 • 215.000€
, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TE ISH BLLOKU

, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 215.000€

Details

 • Price: 215.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0682050444

Description

Apartamenti ne shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, te ish-Blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 min nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Apartamenti ne shitje 2+1 me sip. neto 110m2 (124 m2 bruto), kati 4. Është i organizuar shume mire në dy dhoma gjumi të mëdha, guzhina në vete, dhome ndenje vec, 2 tualete njëra prej të cilave është me dritare dhe ballkon. Apartamenti  nuk ka humbje në sipërfaqen e tij te bollshme, me rifinituara shumë cilësore dhe me orientim shumë të mirë nga jugu, gjë të cilin e bën të ndricuar me dritë natyrale gjate gjithë kohës.

Cmimi perfshin dhe mobilimin cilësor. Me certifikatë pronësie.

Kontakt: 0682050444

Email: info@info-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-librit-universitar-te-ish-blloku

 • Address Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93