SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË “DIAMOND HILL”, VLORË.

 • 55.300€
, Rruga "Sali Vranishti"
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË “DIAMOND HILL”, VLORË.

, Rruga "Sali Vranishti"
 • 55.300€

Details

 • Price: 55.300€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697066662

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË “DIAMOND HILL”, VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 79 m2 dhe organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona karakterizohet nga një investim cilësor në të gjithë hapësirën, dhe ballkoni i saj ka një pamje panoramike për shkak të vendndodhjes.
Çmimi—>55300 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066662.

 • Address Rruga "Sali Vranishti"
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate