SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT ADRIATIK, “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

 • 132.000€
, Rruga e bregdetit, Gjiri i Lalezit
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT ADRIATIK, “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

, Rruga e bregdetit, Gjiri i Lalezit
 • 132.000€

Details

 • Price: 132.000€
 • Size: 975 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Destinacioni më i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet në një zone unike vetëm 250 m nga deti, ne plazhin ranor të detit Adriatik, në një zonë të paprekur nga turizmi masiv të rrethuar nga pishat e larta dhe me një klimë qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshem, në privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, në ajer të paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistike do të ofrojë shërbime, ambiente rekrekative, arkitekturë moderne, infrastrukturë të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare dhe jetesë në komunitet.

Melia Hotel International do të jetë pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort në një destinacion ndërkombëtar.

Apartament në shitje 2+1 ndodhet në brezin e pare te apartamenteve, me pamje shumë të mirë dhe të lirë nga pishat dhe gjelbërimi i rezidencës. Me sipërfaqe ndertimi 97.5 neto (104.2 m2 bruto), pozicionohet në katin e 2-të me orientimin veri-lindje-perëndim. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjës + ambienti i guzhinës dhe ngrënies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.

Perfundon ne Maj 2021.

Kontakt: *+355 67 30 44 004
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion + rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-6

 • Address Rruga e bregdetit, Gjiri i Lalezit
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93