SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË BULEVARDIT MIGJENI NË ASTIR, TIRANË

 • 74.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË BULEVARDIT MIGJENI NË ASTIR, TIRANË

 

 

Çmimi:74.000 euro
Sipërfaqja: 70 m2
Vendndodhja: Bulevardi I Astirit, Tiranë

 

Banesa ndodhet në katin e 1-të të banimit në një pallat të ri me hipotekë.Pallati disponon ashensor të cilët janë në gjendje pune si dhe punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet në ambientin e ndenjes+ gatimit me akses dalje në ballkon , dhomat e gjumit ku njera nga disponon ballkon dhe tualeti .

 

Tipologjia:2+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet
2 Ballkone

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
069 70 322 41

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta