SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË AMBASADES AMERIKANE

 • 310.000€
Premium shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Premium shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 310.000€

Details

 • Price: 310.000€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

RRUGA E “ELBASANIT”

Apartament luksoz 2+1 në shitje me një vendodhje shumë të mirë, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranes, e cila karakterizohet nga qetësia dhe ajri i pastër që ofron afërsia me Parkun e madh të Liqenit. Kjo zonë është e sigurtë pasi aty ndodhen Ambasada Amerikane dhe selia e ambasadorit italian, rezidenca për të huaj dhe shumë institucione të rëndësishme shtetërore e private. Zona përfshin edhe një sërë fakultetesh si ai i Gjuhëve të Huaja, Histori-Filologji, Ekonomiku etj. Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Prona ndodhet në një pallat 11 katësh + papafingo + 1 kat parkim nëntoke, me ashensor dhe me administrim të rregullt. Apartamenti është i mirëorganizuar pa humbje në sipërfaqe, me shume drite, totalisht i rinovuar para 2 vitesh, me punime shume cilesore, i shtruar i gjithi me parket druri shumë cilësor, dritaret janë të reja të markes Rehau dhe me grila, kuzhina me dritare dhe me material dru lisi, sistem kamerash për arsye sigurie, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner Inverter ne gjitha ambientet, sistem ndricimi me spote, mobilim shumë cilësor dhe luksoz, etj.
Shitet me gjithë mobilimin cilësor.

Cmimi i apartamentit + parkim i jashtem = 310,000 Euro.

Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-ambasades-amerikane

Kontakt: *+355696054036‬

Email: info@inf-93.com

 

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93