Shitet, Apartament 2+1, Porcelan, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+22485

 • 65.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Porcelan, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+22485

4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hysen Xhura, Porcelan.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 70.72 m2 .
• Sipërfaqe neto: 66.49 m2.
1+1 i konvertuar në 2+1.
• Kati i 8.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Orientim Perëndim.
• I mobiluar.
• Me ashensor.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +