Shitet apartament 2+1, Plepa Durres

 • 45.000€
, Plepa, Durres
shitje

Shitet apartament 2+1, Plepa Durres

, Plepa, Durres
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Plepa Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 87 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nderteses
 Me Ballkon
 Ashensor
Cmimi: 45 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Plepa, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona