SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE FUSHES ALI DEMI

 • 69.000€
Ali Demi
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE FUSHES ALI DEMI

Ali Demi
 • 69.000€

Details

 • Property ID: 12375
 • Price: 69.000€
 • Property Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1 perballe fushes se Ali Demit.

Apartamenti ndodhet ne kati e 3 te nje pallati ekzistues ne buze te rruges dhe organizohet ne 1 sallon dhe kuzhine me siperfaqe te bollshme,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Apartamenti eshte i sapoinvestuar dhe pozicioni ne te cilin ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne prone telefononi ne numrin 0692033500.

 • Address Ali Demi
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate