Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+23347

 • 65.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+23347

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0035544526666

Features

Description

Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 91 m2.
• Kati 1.
• Orientim lindje-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 1 tualet (me dritare).
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.. • Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.• Kubaturë e rregullt.
• Pallat ekzistues.
• Me sistem kondicionimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +