Shitet Apartament 2+1

 • 75.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Pandeli Cale
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Pandeli Cale
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0685098105

Description

Ofroj Apartament 2+1 per shitje tek Tirana e Re. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne ambient gatimi , sallon ndenieje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, dhe kjo e ben apartamentin ideal per banim.

Rr. Pandeli Cale (mbrapa shkollës 26 nëntori), 10 minuta në këmbë larg qendrës Kristal, 5 minuta larg nga pallati me Shigjeta.

Çmimi 75000 Euro, i padiskutueshëm.

Prona disponon certifikate të rregullt pronesie dhe me një sipërfaqe prej 71,35M2.
Ndodhet ne katin e gjashtë dhe të fundit pa ashensor, pozicionuar buze unazës.

Per info te metejshme dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni. JO AGJENSI. Vetëm What’s App. Faleminderit.

 • Address Pandeli Cale
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Jack Jack
 • Jack Jack

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jack Jack
 • Jack Jack