SHITET APARTAMENT 2+1 NË ZONËN E PLAZHIT, DURRËS.

 • 49.530€
, Plazh, Durrës
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ZONËN E PLAZHIT, DURRËS.

, Plazh, Durrës
 • 49.530€

Details

 • Price: 49.530€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355697022840

Features

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ZONËN E PLAZHIT, DURRËS.

Prona organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet dhe 2 ballkon + verandë.

Ka lokacion të favorshëm dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97.1 m2 dhe shitet me çmimin 49530 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

 • Address Plazh, Durrës
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate