SHITET APARTAMENT 2+1 NË XHABIJE, SHKODËR

 • 45.000€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË XHABIJE, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË XHABIJE, SHKODËR

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 83 m², me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizohet në : 1 sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 1-rë, të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi: 45.000 Euro/total. (i negociueshëm).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696011333

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate