SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE

 • 55.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 60 11 333

Description

Shitet apartament 2+1 në qytetin e Vlorës, i mobiluar. Ka një sipërfaqe bruto prej 152 m2, prej së cilës 65m2 është verandë dhe 87m2 është sipërfaqja e brëndshme e apartamentit.
Ndodhet në katin e tretë të një pallati të mirë administruar dhe të pajisur me ashensor.
Çmimi i apartamentit është 55,000 euro.
Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 11 333

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-vlore-2/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate