SHITET APARTAMENT 2+1 NË VLORË.

 • 52.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË VLORË.

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË VLORË.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 91.6 m2 dhe organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona karakterizohet nga një investim cilësor në të gjithë hapësirën, dhe ballkoni i saj ka një pamje panoramike për shkak të vendndodhjes.
Çmimi—>52000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032245.

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate