SHITET APARTAMENT 2+1 NË VLORË

 • 50.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694035476

Description

Shitet apartament 2+1 ne Vlore, Lagja 24 maji, prane Universitetit te Vlores.
Apartamenti ndodhet prane Plazhit te Vjeter dhe ka prane dyqane, supermarkete, shetitore, restorante e bare. Apartamenti eshte i ri dhe shitet me kuzhine. Pozicioni dhe pamja qe ka apartamenti eshte e shkelqyer.

 

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-vlore/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate