SHITET APARTAMENT 2+1 NE “VALA MAR” RESIDENCES

 • 87.000€
, Rruga e bregdetit
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NE “VALA MAR” RESIDENCES

, Rruga e bregdetit
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron vila dhe apartamente ne shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 65.5 m2 netto (72 m2 brutto) ne katin e 3 nga toka, me pamje nga deti Adriatik me orientim jug-perendim-lindje i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 2 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshme.

Cmimi perfshin dhe nje parkim.

Emon Sila: 87.000 Euro

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/vala-mar-residences

 • Address Rruga e bregdetit
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93