Shitet apartament 2+1 në “Ujë të Ftohtë”, Vlorë

  • 60.000€
,

Details

  • Price: 60.000€
  • Size: 49 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 në “Ujë të Ftohtë”, Vlorë. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka një sipërfaqje të brendshme prej 49.32 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Kompleksi i banimit në të cilin ndodhet ky apartament është i mirëorganizuar, ka një lulishte dhe ambjente relaksuese përreth. Apartamenti është arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe vjen në shitje me një çmim prej 60 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare