SHITET APARTAMENT 2+1 NË TRANSBALLKANIKE , VLORË . 55 000 EUR

 • 55.000€
, Cameria

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355 68 280 3436

Description

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të preferuar të Vlorës, kati i 8.
Orientimi: Veri-Perëndim
Sipërfaqja:
Apartament = 120 m2

Çmimi: 55.000 Euro/ Total , ne cemim perfshihet shtrimi i pllakave dhe dyert.

Organizimi i brendshëm:
1 Sallon + Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Për më shumë informacione rezervoni vizitën tuaj në pronë!
Kontakt:
+355697066662

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare