SHITET APARTAMENT 2+1 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

  • 55.000€
,

Details

  • Price: 55.000€
  • Size: 89 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89m2 dhe përbëhet nga 2 dhoma fjetje,1 tualet dhe 1 ballkon.
Pallati në të cilin ndodhet është ndërtim i ri dhe cileësor, dhe me hapsirë parkimi.

Cmimi: 55,000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare