SHITET APARTAMENT 2+1 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

  • 74.000€
,

Details

  • Price: 74.000€
  • Size: 108 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 108m2.
Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, 1 tualet si dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore.

Pallati është ndërtim i ri dhe cilësor, gjithashtu dhe ambjent parkimi.

Cmimi: 74.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare