SHITET APARTAMENT 2+1 NE SHKOZET !

 • 31.500€
, SHKOZET

Details

 • Price: 31.500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699591732

Description

Apartamenti disponon 80 m2 te cilet organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet
Pozicionohet ne katin e 2te nje pallati egzistues .
Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje .
Per me shume informacione ose vizite ne prone , na kontaktoni!

 • Address SHKOZET
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare