SHITET APARTAMENT 2+1 NE SELITË

 • 57.000€
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SELITË

, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË SELITË.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71.25 m2.
Ndodhet në katin e 5-të të banimit.
Organizimi i pronës është 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje sëbashku me pjesën e gatimit dhe 1 tualet.
Çmimi i apartamentit është 57000 Euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694083999.
 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate