SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË

 • 67.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË

Detaje për apartamentin:

-Apartamenti ndodhet në qender të qytetit.
-Është një ndër zonat më të preferuara dhe te kërkuara në Sarandë duke pasur të aksesueshme dyqanet, marketet, qëndrën,shëtitoren,spitalin.
-Pamje nga deti
-Pallat ekzistues
-E rikonstruktuar së fundmi

Sipërfaqe Totale :70m2.

Organizimi :

-Sallon + kuzhinë
-2 Dhomë gjumi
-1 Ballkon
-1 Tualet
-Korridor
-Kuzhinë e vogël në ballkon

Apartamenti ndodhet në katin e pestë

Cmimi : 67.000 Euro / Total
Për më shumë informacione na kontaktoni :

+355 69 20 45 103

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Contact Information

View Listings
DES Sarande Qender

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Sarande Qender
 • DES Sarande Qender