SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË

  • 62.700€
,

Details

  • Price: 62.700€
  • Size: 90 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 1

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89.50 m2 dhe ndodhet në katin e 1 -rë të një pallati të ri.

Organizimi:
Sallon+kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
2 ballkone.

Apartamenti ndodhet në pallat të ri në një zonë shumë të qetë dhe të aksesueshme.

Çmimi është 62.700 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355692045103

Address

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate