SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGEN TRANSBALLKANIKE ,VLORË

 • 59.150€
, Cameria

Details

 • Price: 59.150€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 68 280 3436

Description

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të preferuar të Vlorës.

Kati i 5 banim me ashensor, i pa mobiluar.
Çmimi: 59.150 Euro

Organizimi i brendshëm:
Apartament: 91 m2
1 Sallon + Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkone

Për më shumë informacione rezervoni vizitën tuaj në pronë!
Kontakt:
+355 68 280 3436

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare