SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “MUNIN SELIMI”, VLORË.

 • 25.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “MUNIN SELIMI”, VLORË.

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 25.000€

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “MUNIN SELIMI”, VLORË.

Prona organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 sallon + kuzhinë dhe 1 ballkon.

Apartamenti posedon dokumenta të rregullta hipotekore dhe vjen me një çmim prej 25 000 Euro/total, i diskutueshem.

Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

 • Address RRUGA
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate