SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “MUNIN SELIMI”, VLORË.

  • 25.000€
,

Details

  • Price: 25.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “MUNIN SELIMI”, VLORË.

Prona organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 sallon + kuzhinë dhe 1 ballkon.

Apartamenti posedon dokumenta të rregullta hipotekore dhe vjen me një çmim prej 25 000 Euro/total, i diskutueshem.

Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare