Shitet apartament 2+1, në rrugën “Lef Sallata”, Vlorë

  • 62.000€
,

Details

  • Price: 62.000€
  • Size: 97 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1, në rrugën “Lef Sallata”, Vlorë. Ka një sipërfaqe totale prej 97 m² nga të cilat 90 m² janë në çertifikatë pronësie dhe 7 m² është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti organizohet në mënyrë të tillë: dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e katërt me orientim në lindje dhe në një ndër zonat që ofron më shumë lehtësira në qytetin e Vlorës. Këto cilësi e bëjnë këtë apartament një mundësi shumë të mirë investimi. Apartamenti shitet i pamobiluar, 62 000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare