SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.

 • 89.126€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 89.126€

Details

 • Price: 89.126€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet jetësore pranë.
Ndodhet në katin e 3-të dhe në katin e 9 të një pallati të ri me ashensor.
Prona ka një sipërfaqe prej 108.69 m2 dhe organizohet në 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon + kuzhinë.
Çmimi i shitjes është 89126 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999.

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate