SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “FROSINA PLAKU”, TIRANË.

 • 110.000€
, Rruga "Frosina Plaku"
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “FROSINA PLAKU”, TIRANË.

, Rruga "Frosina Plaku"
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355697022840

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “FROSINA PLAKU”, TIRANË.
Prona ndodhet në një nga zonat me akses të mirë në qytet.
Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, 1 sallon, 2 tualete dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati me ashensor.
Sipërfaqja e tij është 90m2.
Çmimi për shitje është 110000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

 • Address Rruga "Frosina Plaku"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate