SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN E CIPAJVE, VLORË

 • 63.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN E CIPAJVE, VLORË

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682803436

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN E CIPAJVE, VLORË

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë.
Orientimi Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 96 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
2 Ballkone.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 63,000 euro/ total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355682803436

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate