SHITET apartament 2+1 ne Rezidencën “Kodra e Diellit “

 • 107.000€
5 Selite / Kodra e Diellit,

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

SHITET apartament 2+1 ne Rezidencën “Kodra e Diellit “

 • Kati 3
 • Apartamenti aksesohet nga shkallë private.
 • Ambjent dite me kënd gatimi dhe ambjent ngrënie, dhomë gjumi matrimoniale, dhomë gjumi fëmijësh,1 tualet (pa ballkon).Me hipoteke.

Kontaktoni HABITAT pranë Komunës së Parisit:

0694370227 / 0694098578

HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat