SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER

 • 99.000€
Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER

Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.000€

Details

 • Property ID: 13865
 • Price: 99.000€
 • Property Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1 ne Qender, Rr Sulejman Pasha, sheshi Skenderbej.
Apartamenti eshte 86m2 dhe eshte kati i 4 i nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, oxhak funksional, salle ngrenie me vete dhe sallon ndenjie dhe 1 tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe i rikonstrukturuar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…-21-ne-qender/

 • Address Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate