SHITET APARTAMENT 2+1 NË QËNDËR TË QYTETIT TË FIERIT

 • 52.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QËNDËR TË QYTETIT TË FIERIT

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjjen “29 Nëntori”, Fier.
Ka një sipërfaqje prej 82.39 m² dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor. Shitet totalisht i mobiluar në kushte të mira me çmimin prej 52 000 € / total (i negociueshëm). Ky apartament është një mundësi shumë e mirë investimi pasi ndodhet në qëndër të qytetit.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-qender-te-qytetit-te-fierit/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate