SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 5.000.000€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 5.000.000€

Details

 • Price: 5.000.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NË NJË NGA LAGJET MË TË FREKUENTUARA TË QYTETIT, ELBASAN.

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor dhe organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Disponon 64.4 m2 dhe ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor.

Posedon dokumenta të rregullta pronësie dhe vjen në shitje me një cmim prej 5.000.000 Leke/ total.

Për më shume informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate