SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR , SHËNGJIN.

  • 82.000€
,

Details

  • Price: 82.000€
  • Size: 96 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR , SHËNGJIN.

Apartamenti organizohet në 1 sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Sipërfaqja totale është 96.81 m2.

Ndodhet në katin e 11-të të një pallati të ri në qënder të Shëngjinit.

Apartamenti shitet me një çmim prej 82.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin: +355696011333

Address

  • City Shkoder

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Shkoder
  • DES Shkoder