SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR, FIER.

 • 40.614€
, Lagjja ''Konferenca e Pezës''
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR, FIER.

, Lagjja ''Konferenca e Pezës''
 • 40.614€

Details

 • Price: 40.614€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032247

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR, FIER.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92 m², dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 2 banjo dhe 2 ballkone.
Shitet pjesërisht i mobiluar me çmimin prej 40614 Euro/total.
Për informacion më të detajuar ose vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697032247.

 • Address Lagjja ''Konferenca e Pezës''
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate