Shitet apartament 2+1 ne plazh te vjeter !

 • 109.000€
, Plazh i Vjeter Vlore

Details

 • Price: 109.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355698252671

Description

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re vetem nje minute larg nga deti. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te pallatit dhe ka orientim Jug-Lindje. Apartamenti ka siperfaqe 74m2 te organizuar ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Prona eshte e investuar deri ne detaj dhe me mobilim modern, cka e ben nje mundesi shume te mire investimi. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Address Plazh i Vjeter Vlore
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
mariazhavari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
mariazhavari
 • mariazhavari