SHITET APARTAMENT 2+1 NË PERASH, SHKODËR.

 • 55.000€
, Perash, Lagjja 4, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË PERASH, SHKODËR.

, Perash, Lagjja 4, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 69 403 5476

Description

Shitet apartament 2+1 në Perash, Shkodër.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2; e organizuar në 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona ndodhet në katin e 3-të të një pallati të vjetër.
Apartamenti është i rikonstruktuar totalisht me punime shumë cilësore.
Shitet me çmimin prej 55.000 Euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694002428.

 • Address Perash, Lagjja 4, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate