Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e TEG “Secret Garden”

 • 167.400€
TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e TEG “Secret Garden”

TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 167.400€

Details

 • Property ID: 29526
 • Price: 167.400€
 • Property Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686511111

Description

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e TEG “Secret Garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror.
Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perbashketa shume te bollshme.
Siperfaq totale e apartamentit 124 m2. kati i 2 banim
Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 • Address TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Search
Other Features
Immo Albania
 • Immo Albania