Shitet apartament 2+1 në Lungomare, Vlorë.

  • 65.000€
,

Details

  • Price: 65.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 në Lungomare, Vlorë. Ka një sipërfaqe të brendshme prej 97 m² total,me dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet në kat të 3 -të të një pallati 8 katësh të mirëorganizuar dhe të pajisur me ashensor. Ndodhet në një zonë shumë të mirë të qytetit, pranë detit dhe njëkohësisht ofron shumë lehtësira në lidhje me transportin publik, supermarkete, farmaci, bare, restorante etj. Vjen në shitje me një çmim prej 65 000 €/total. Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare