SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORË.

 • 96.050€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORË.

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 96.050€

Details

 • Price: 96.050€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355682803436

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORË.

Pallati është ne ndërtim e sipër dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të.
Orientimi Lindje.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 113m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1Tualet,
2 Ballkone.

Ka mundësi për garazh privat jashtë çmimit.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 96.050 Euro / total

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355682803436

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate